Nieuws
Auteur Frans Zitman te gast bij 'NOS Met het oog op morgen'
Redactie
9 april 2018
Leestijd:
5038x gelezen
Op 8 april was emeritus hoogleraar psychiatrie en auteur Frans Zitman te gast bij de radio. In de uitzending van 'NOS Met het oog op morgen' vertelde hij over zijn boek Knijpen in de ziel.

Wat is een psychiatrische ziekte? Op die vraag geven deskundigen heel uiteenlopende antwoorden: het zijn ziekten van de hersenen, van de geest, van allebei. Of juist van geen van beiden: ze bestaan niet. Hoe zit dat? Behandeling bestaat uit pillen zoals antidepressiva, maar ook uit gesprekken, psychotherapie. En het werkt allemaal, zelfs bij dezelfde ziekten. Hoe kan dat?
In Knijpen in de ziel neemt Frans Zitman de lezer mee op een zoektocht naar antwoorden op vragen die blijven bestaan, ondanks de vele ontwikkelingen binnen de psychiatrie. Bij NOS Met het oog op morgen vertelde hij over zijn boek.
Luister het fragment hier terug>>
Of lees meer en bestel het boek in de webshop.
Lees meer over
De eerste 1000 dagen
€ 29,95
Leerboek groepspsychotherapie
€ 59,95