Jaarcongres Verandermanagement

Inschrijven voor het Jaarcongres Verandermanagement
Is dit jaarcongres wat voor jou en eventueel je team. Schrijf je dan hier in voor het Veranderevenement van het jaar.
Over de sprekers
Ben Tiggelaar is schrijver, trainer, internationaal spreker en gedragswetenschapper. Met zijn bestsellerboeken, DOEN! en Dromen, Durven, Doen, biedt hij inzicht en inspiratie rond leiderschap, gedrag en verandering. Als dagvoorzitter en keynote spreker zal hij op de 29ste de balans opmaken én samen met de deelnemers bekijken welke veranderideeën ons anno nu kunnen helpen.
Astrid Groenewegen oprichter van SUE | Behavioural Design, een strategisch innovatiebureau gespecialiseerd in gedragsverandering. Je kan haar kennen van De kunst van gedrag ontwerpen, waarin ze je meeneemt in de ontbrekende schakel; toegepaste gedragswetenschap. In haar keynote laat ze je zien welke principes en mechanismes je kunt inzetten om gewenst gedrag te stimuleren.
Arend Ardon is sociaal psycholoog en bedrijfskundige. Hij is een van de oprichters van The Change Studio, een bureau dat inspirerende trajecten begeleidt op het gebied van leiderschap en vernieuwing. Ook treedt hij vaak op als spreker. Als gift ontvangt elke deelnemer een exemplaar van zijn nieuwste boek Wat speelt hier? - Laat de onderstroom spreken.
Astrid Elburg staat bekend om haar expertise domeinen: Strategie en Transformatie op het gebied van Human Development Innovations Training en coaching van management, bestuur en global executives Inclusief leiderschap Commissariaat en Toezicht. Diversiteit is een feit, inclusie is een keuze, stelt zij. In haar keynote maakt ze dit onderwerp bespreekbaar met handvatten voor gelijk en inclusief gedrag op de werkvloer.
Thijs Homan is een Nederlands bedrijfskundige en emeritus hoogleraar Implementation and Change Management bij de Open Universiteit Nederland. Gedurende zijn carrière houdt hij zich bezig met de vraag: ‘wat gebeurt er nou eigenlijk écht als organisaties veranderen en ontwikkelen?' In zijn presentatie op 29 juni neemt hij de deelnemers mee in zijn nieuwe kijk op organisatieverandering; gedrag veranderen door het beïnvloeden van ‘betekeniswolken’.
Caroline Koetsenruijter is onderzoeker, adviseur, trainer en auteur van de bestsellers Jij moet je bek houden! en Het agressieparadijs. In haar nieuwste boek Giftig gedoe op de werkplek behandelt ze het hele palet aan interne agressie, ongewenst gedrag en grensoverschrijdend gedrag. Actueler kan bijna niet, met alle mediafocus in Nederland op het TV-programma The Voice of Holland en de angstcultuur die heerste op de redacties van De Wereld Draait Door en NOS Sport.
Danielle Braun is corporate antropoloog en spreker. Als programma-afsluiter leert ze de deelnemers hoe je patronen in je team of organisatie kan herkennen en hoe je de ongewenste patronen in de praktijk kunt veranderen. Met een duidelijke focus op de organisatiecultuur vertelt ze je haar antropologische blik op de werkpatronen van jou en je collega's.
Een exemplaar voor elke deelnemer
Als deelnemer ontvang je een exemplaar van het in mei te verschijnen boek Wat speelt hier? van Arend Ardon en Cynthia van der Zwan.
Dit boek biedt concrete handvatten om veranderprocessen effectiever te benaderen en begint waar de gangbare veranderbenaderingen zijn gestrand. Het is een feest van herkenning voor wie vaak met verandertrajecten te maken heeft en biedt inzicht en begrip.
Praktische informatie
Datum: donderdag 29 juni 2023
Tijd: 09:00 - 17:00 (borrel tot 18:00)
Locatie: AFAS Theater, Inspiratielaan 3, 3833 AV Leusden.
Meer informatie over bijvoorbeeld groepstarieven kun je mailen naar: academy@boom.nl